Arda Turan Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arda Turan Fan Club

Arda Fanlarının Buluşma Noktası..!!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ardayla yapılan bi röportaj

+5
zelal
ardDa_oshlLem
ardayıgerçekseventekkişi
ardasevdalısıyım
ardakoliqq
9 posters
Sayfaya git : 1, 2  Sonraki
YazarMesaj
ardakoliqq
Taze Üye
Taze Üye
ardakoliqq

ardayla yapılan bi röportaj Empty
MesajKonu: ardayla yapılan bi röportaj   ardayla yapılan bi röportaj Icon_minitimeSalı Tem. 08, 2008 2:22 pm

Kendini nasıl hissediyorsun bu inanılmaz başarıdan sonra?
• Tabii ki çok mutluyum...

Maçlarda yağan şiddetli yağmur moralini bozmadı mı?
• Kesinlikle hayır; aslında yağmur altında oynamak çok daha zevkli.

Peki, yerlerde debelenirken?
• Siz bakmayın yerlerde biraz uzun debelenmemize... O bize vakit kazandırır.

Avrupa’ya transfer olmayı istiyor musun? Hangi ülke takımında oynamayı tercih edersin? Senin futbolda idolün kim?
• İngiltere ve İspanya’da oynamak isterdim. Okan Buruk, Arif Erdem, Emre’ye çok hayranım. Bu dostların insanların her şeyi paylaşmalarına, dürüstlüklerine hayranım.

Fatih Terim’in seni Portekiz maçında oynatmamasının nedenini biliyor musun?
• Tamamen taktiksel bir şeydi, benim için çok hayırlı oldu. Fatih Terim bize her zaman kazanma duygusunu hissettirir.

Okumayı sever misin? Kimleri tercih edersin?
• Hem de çok severim. Louis Armstrong gibi hayran olduğum insanların yaşamını okurum. Ama roman okumayı sevmiyorum.

Burcun ne?
• Kova.

Eyvah; çok sinirli olur Kovalar. Seninle evlenecek kıza önce burcunu söylersen vazgeçebilir... Hakan Şükür’le yakın dostsun. Onun siyasi görüşlerine katılıyor musun?
• Herkesin kendi kişiliği ve yaşam tarzı var. Ben onun ağabeyliği ve sevgisine hayranım.

Seni en çok ne üzer?
• Başarılı insanlara destek yerine köstek olunması... Beni daha da fazla üzen şey Türklerin kendi değerlerine sahip çıkmaya yanaşmaması ve başkalarının yaşamına karışılması... Hele bir de futbolcuların özel yaşamına olan aşırı merak basına yansıdığı zaman.

Futbolu bıraktıktan sonra ne yapacaksın?
• Futboldan hiçbir zaman uzak kalamam. Kurumsal yönetici olmak isterim.

Ben seni hep babandan dinledim. Gerçekten anlattığı gibi misin?
• Ne anlattığını bilmiyorum ama annem, kardeşim ve babamı çok, çok severim.

Annenin fedakârlığını baban anlatırken senin de onlar için fevkalade bir evlat olduğunu söyler. Eline geçen paraları önce onlar için aldığın bir villaya yatırmışsın...
• Evet, göl kenarından hoşlanmadılar, alıştıkları Bayrampaşa’ya döndüler. Ben de onlar için bir dubleks aldım; şimdi mutlular.

Senin özel yaşamın nasıl?
• Yani bir sevgilim olup olmadığını mı soruyorsunuz?

Evet...
• Maalesef yaşamımı iyi ve kötü günlerde paylaşacak bir sevgilim yok. Ve bunun yokluğunu hissediyorum.

İstanbul’a döner dönmez ne yapmayı planlıyorsun?
• Annem, babam ve kardeşimi alıp sizin evinize gelmeyi isterim. Çünkü babam sizin terasınızı anlata anlata bitiremezdi.

O zaman ben de o gece babanın adaşı oğlumla, senin adaşın torunumu da davet ederim...
• Şimdiden teşekkürler, döner dönmez sizdeyim.
ardasevdalısıyım
Arda Delüsü
Arda Delüsü
ardasevdalısıyım

MesajKonu: Geri: ardayla yapılan bi röportaj   ardayla yapılan bi röportaj Icon_minitimeSalı Tem. 08, 2008 3:32 pm

bende gelimmiiiiiiii hımmmmmmmm kop
ardakoliqq
Taze Üye
Taze Üye
ardakoliqq

MesajKonu: Geri: ardayla yapılan bi röportaj   ardayla yapılan bi röportaj Icon_minitimeSalı Tem. 08, 2008 6:03 pm

almazlar seniii Biggirn
ardayıgerçekseventekkişi
Taze Üye
Taze Üye

MesajKonu: Geri: ardayla yapılan bi röportaj   ardayla yapılan bi röportaj Icon_minitimeSalı Tem. 08, 2008 8:04 pm

ardaamm aşkıım bnm snn için ölürüm bnn sana aşığım yhaa snden başka hiç bişey düşünemiorumm ama sni çok iyi tanıyorumm yalnız yakışıklı olduğun için değil diğerleri gibi geçici değil bnm aşkım bn seni herşeyinle seviyorum sana ulaşana kadar vazgeçmicem bırakmııcam senii meleğiim utangac snsiz bn yapamam SANA AŞIĞIMM.. senii gerçekten seven tek kişi bn olduğum için içim rahatt kim nederse desin sen bnm bebeğimsin
ardDa_oshlLem
Moderatör
ardayla yapılan bi röportaj Moderatorop2
ardDa_oshlLem

MesajKonu: Geri: ardayla yapılan bi röportaj   ardayla yapılan bi röportaj Icon_minitimeSalı Tem. 08, 2008 8:44 pm

ardayıgerçekseventekkişi demiş ki:
ardaamm aşkıım bnm snn için ölürüm bnn sana aşığım yhaa snden başka hiç bişey düşünemiorumm ama sni çok iyi tanıyorumm yalnız yakışıklı olduğun için değil diğerleri gibi geçici değil bnm aşkım bn seni herşeyinle seviyorum sana ulaşana kadar vazgeçmicem bırakmııcam senii meleğiim utangac snsiz bn yapamam SANA AŞIĞIMM.. senii gerçekten seven tek kişi bn olduğum için içim rahatt kim nederse desin sen bnm bebeğimsin

bundn pek emin olma Wink
ardakoliqq
Taze Üye
Taze Üye
ardakoliqq

MesajKonu: Geri: ardayla yapılan bi röportaj   ardayla yapılan bi röportaj Icon_minitimeÇarş. Tem. 09, 2008 9:53 am

ardayıgerçekseventekkişi demiş ki :

Jnm Kusura Baqma Ama Onu Seven Sadece Sen Deilsin Yada Ben xD O Yüzden Jnm Bncede Bundan Pek Emin Olma Jnm Yalnış Anlama Yanii
ardakoliqq
Taze Üye
Taze Üye
ardakoliqq

MesajKonu: Geri: ardayla yapılan bi röportaj   ardayla yapılan bi röportaj Icon_minitimeÇarş. Tem. 09, 2008 10:00 am

Hade Bi Kıyak Daa Yapam Size Yeni Fotolarını Buldum xD
ardayla yapılan bi röportaj Varmis11
Bu Yeni Bulduklarımdan Deil Ama Gsl Bi Fotosu xD
ardayla yapılan bi röportaj Ardafh17
ardayla yapılan bi röportaj Aads3d11
ardayla yapılan bi röportaj 211ni213
ardasevdalısıyım
Arda Delüsü
Arda Delüsü
ardasevdalısıyım

MesajKonu: Geri: ardayla yapılan bi röportaj   ardayla yapılan bi röportaj Icon_minitimeÇarş. Tem. 09, 2008 12:12 pm

alırlar asıl seni almazlar cicimmmmmmmmm tongue
zelal
Taze Üye
Taze Üye
zelal

MesajKonu: Geri: ardayla yapılan bi röportaj   ardayla yapılan bi röportaj Icon_minitimeÇarş. Tem. 09, 2008 3:58 pm

bence bu raportaj daki bir sorunun cevabı yanlış
hangi soru oldugunu söyleyeyim bir sevgilisi var resimlerde aynı kişi yi gördüm
ardasevdalısıyım
Arda Delüsü
Arda Delüsü
ardasevdalısıyım

MesajKonu: Geri: ardayla yapılan bi röportaj   ardayla yapılan bi röportaj Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 9:59 am

ayyyyyyyyyyy seviyorum ben bu adamı yaaaaa ooooooof fooooooooooofffffffffff sev
ardakoliqq
Taze Üye
Taze Üye
ardakoliqq

MesajKonu: Geri: ardayla yapılan bi röportaj   ardayla yapılan bi röportaj Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 12:15 pm

Benide Almazlar Senidee xDxD
ardasevdalısıyım
Arda Delüsü
Arda Delüsü
ardasevdalısıyım

MesajKonu: Geri: ardayla yapılan bi röportaj   ardayla yapılan bi röportaj Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 12:33 pm

OOOOOOOOOOFFFFFFFFFFF SIKILDIM KİMSE YOKMU YAA
ardakoliqq
Taze Üye
Taze Üye
ardakoliqq

MesajKonu: Geri: ardayla yapılan bi röportaj   ardayla yapılan bi röportaj Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 12:35 pm

Biz Varız xD
ardasevdalısıyım
Arda Delüsü
Arda Delüsü
ardasevdalısıyım

MesajKonu: Geri: ardayla yapılan bi röportaj   ardayla yapılan bi röportaj Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 12:40 pm

YYYYYYYYYYYYYYYYYYAAAAAAAAAA CANIM B3ENİM ÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇÇOOOOOOKKKKKKKKKKK SEMPATİK VE YAKIŞIKLIIIIII
ardasevdalısıyım
Arda Delüsü
Arda Delüsü
ardasevdalısıyım

MesajKonu: Geri: ardayla yapılan bi röportaj   ardayla yapılan bi röportaj Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 12:41 pm

CANIM BENİM YAAAAAAAAAAAAAAA
ardakoliqq
Taze Üye
Taze Üye
ardakoliqq

MesajKonu: Geri: ardayla yapılan bi röportaj   ardayla yapılan bi röportaj Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 12:42 pm

Eftt Yeni Mi Anladın Yha O kdr Tatlıki yha Yerim Ben Onu Yhaaa Çoq Şeker Bişiii
ardasevdalısıyım
Arda Delüsü
Arda Delüsü
ardasevdalısıyım

MesajKonu: Geri: ardayla yapılan bi röportaj   ardayla yapılan bi röportaj Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 2:37 pm

ooooooffffffff ya bem bu adamı seviyorummmmmmm
ardakoliqq
Taze Üye
Taze Üye
ardakoliqq

MesajKonu: Geri: ardayla yapılan bi röportaj   ardayla yapılan bi röportaj Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 3:05 pm

bendeeeeeeeee xD
ardakoliqq
Taze Üye
Taze Üye
ardakoliqq

MesajKonu: Geri: ardayla yapılan bi röportaj   ardayla yapılan bi röportaj Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 3:34 pm

İşte Bir Yeni Röportajımız Daha Wink
Arda Turan İle Ropörtaj__

Ayaklarınla iş yapıyorsun. Sigortalattın mı onları?Bununla ilgili bir proje var, menajerim ilgileniyor ama henüz gerçekleştirmedik.

Antrenman ve maçlar sırasında yorulduğun açık. Ayaklarına bakım yaptırır mısın?
Asla. Manikür yaptırdım ama pedikür yaptırmam. Krampon öyle bir şey ki çok sıkıyor ayağı ve her türlü şekilde rahatsız edebilir seni. Oysa futbolcunun ayaklarının rahatlığı çok önemlidir. Üstelik benim ayaklarım taraklı ve kramponu bile zor buluyorum. O yüzden çok dikkat ederim. Dokundurtmam onlara!

Kendin nasıl bakıyorsun peki?Kendi tırnaklarımı kendim keserim. Bazen ilginçtir tırnağı yamuk kesmek bile gerekebiliyor ayakkabı içinde rahat etmek için, ona bile dikkat ediyorum. Ayakkabılarım hep ortopediktir ya da çok rahat ayakkabılardır. En önemli şey benim için ayakkabı. Hep aynı model kramponu giyerim.

Masaj yaptırıyorsundur ama mecburen... Yoksa onu da mı kendin yapıyorsun?Masaja çok ihtiyacımız var futbolcular olarak. Bazen üstüste denk gelen maçlara sağlam çıkabilmek için dinlenmek yetmiyor, ekstra şeyler gerekiyor. Saunaya da giriyorum ama en önemlisi masaj çünkü laktik asit ayaklarda birikiyor belli noktalarda. Oraların bastırılması, ovulması lazım ki en azından vücut biraz rahatlasın. Özellikle maçlardan sonra mutlaka masaj yaptırırım. Maça çıkmadan önce de hafif bir masaj yaptırırım kan hareketlensin diye.

Dokundurtmuyorsun, peki bakmakla ilgili bir problemin var mı? Ya da tam tersi özel bir düşkünlüğün?İkisi de yok ama bir bayanın ellerine ayaklarına dikkat ederim, benim için çok önemlidir. Gerçekten ilk baktığım şeydir eller ve ayaklar.

Hangi ayağını daha çok kullanıyorsun?
Sağ ayağımı. Sağ ayağım daha kuvvetlidir.

Maç sırasında ayakların aklının bir köşesinde durur mu bir yandan oyununu oynarken? Yoksa herşeyi unutup dalıyor mu insan maça?
Eskiden 3-0 galipken bile gözüm kapalı giriyordum pozisyonlara. Şimdi asla girmem, gerekirse çekerim ayağımı, bir dahaki maçı düşünmek zorundayım. Başlarda bir sakatlığım olsa sonuna kadar yüklenirdim, bir şey olmaz deyip oynardım. Şimdi öyle değil, ayağım ağrıyorsa çekilip "Dinlenmem lazım" derim. Kısacası eskiden daha tez canlıydım, şimdi daha kontrollüyüm.

Yasaklar var mı?
Yasak yok ama tabii futbolcunun fazla ayakta durması iyi değildir çünkü bizim işimiz ayaklarımızla yapılıyor, onlardan para kazanıyoruz. Bu durumda onları iyi dinlendirmek, onlara iyi bakmak şart. Bakmazsan kendine ihanet etmiş oluyorsun.

Bu kadar ayak muhabbeti yeter... Kendinle ilgili ileriye yönelik ne düşünüyorsun? Avrupa planları var mı?Galatasaray’da kalmak çok keyifli aslında. Benim hayalimdi burada olmak. Ama burada kalmayı hedeflerse bence pek fazla ileriye gidemez Arda. Önümüzde 2008 Avrupa Şampiyonası var. Orada ben de takımın bir parçası olmak istiyorum ve olduğum takdirde iyi bir performans sergilersem neden ülkemi yurtdışında temsil etmeyeyim? Hem kendimi maddi anlamda ileri taşımak, hem de ülkemi manevi anlamda temsil etmek benim için önemli. Ömrümün sonuna kadar Galatasaray’a hizmet ederim mutlu bir şekilde ancak ben Türk insanının yurtdışına açılması gerektiğine inanıyorum. Her alanda bunu hedeflemeliyiz, bende bu hedefin bir kolunu gerçekleştirmek istiyorum sadece. Olursa giderim Avrupa’ya.
b & a
Arda Fan
Arda Fan
b & a

MesajKonu: Geri: ardayla yapılan bi röportaj   ardayla yapılan bi röportaj Icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 3:17 pm

ehh yani tabiki de sağ ayağını kullanack aşkımmm sol ayağını kullananlar az
zelal
Taze Üye
Taze Üye
zelal

MesajKonu: Geri: ardayla yapılan bi röportaj   ardayla yapılan bi röportaj Icon_minitimePtsi Tem. 14, 2008 11:59 am

arda nın yakalandığı kız kim acaba sewgilim yok diyor ama yatında yakalandığı kız kim acaba
@RD@=KhBr@
Arda Fan
Arda Fan
@RD@=KhBr@

MesajKonu: Geri: ardayla yapılan bi röportaj   ardayla yapılan bi röportaj Icon_minitimeSalı Tem. 15, 2008 5:26 pm

yaa size bir soru sorabilirmiyim??
http://www.bizemreciyiz.yetkinforum.biz
ardakoliqq
Taze Üye
Taze Üye
ardakoliqq

MesajKonu: Geri: ardayla yapılan bi röportaj   ardayla yapılan bi röportaj Icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 3:34 pm

Sor Jnm
cemre
Taze Üye
Taze Üye
cemre

MesajKonu: Geri: ardayla yapılan bi röportaj   ardayla yapılan bi röportaj Icon_minitimeC.tesi Tem. 19, 2008 2:47 pm

zelal bn anlayamadm hangi resimler koysaaa yaa bis de görelmmm
ArDa'MeRwE
Arda Delüsü
Arda Delüsü
ArDa'MeRwE

MesajKonu: Geri: ardayla yapılan bi röportaj   ardayla yapılan bi röportaj Icon_minitimePaz Ağus. 03, 2008 12:55 am

haber için teşekkürLer...

ardayla yapılan bi röportaj
1 sayfadaki 2 sayfasıSayfaya git : 1, 2  Sonraki
 Similar topics
-
» ardayla ilgili neler biliyosunuz