Arda Turan Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arda Turan Fan Club

Arda Fanlarının Buluşma Noktası..!!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

KIYAMAM NERDEYSE AĞLICAK

+25
@RD@=KhBr@
ArdaKoliq_Seyma
ArDa'MeRwE
burcu&arda
tatlımelegin
arda_MmM
sinem
ardasevdalısıyım
ardayıgerçekseventekkişi
ardakoliqq
zeynep
esra_arda
zelal
büşra
beyza
gs_bsr_ardam
BrFn*TrN14
ardammm
Arda'm_qorkem
arda_sena
ardaqolik_1466
ardDa_oshlLem
ardaslı
| |~ Simqe TuRan ~| |
=TuNCaYım=
29 posters
Sayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki
YazarMesaj
ardayıgerçekseventekkişi
Taze Üye
Taze Üye

KIYAMAM NERDEYSE AĞLICAK - Sayfa 2 Empty
MesajKonu: Geri: KIYAMAM NERDEYSE AĞLICAK   KIYAMAM NERDEYSE AĞLICAK - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 08, 2008 9:58 pm

bn hiçç sewmedmm kimseyii snn kadar yüreğimm yanmadıı hiçç bukadarr kndimi çok yalnız hissediorumm sensizz bn yarımım ardaa üstüne basa basa söylüorumm BN SANA GERÇEKTEN AŞIĞIMM.. eğer elindeyse ne olurr bana bir cvpp verr bir şeklde bana ulaşş bn snii bulmak için okadar çabalıorumkii ama snnda ulaşııcamm ve ogüne kadar senden vazgeçmiicemm aşkıımm sn bnm için imkansız değilsin çünküü...buralar cehennem sensizz ardaamm
ardasevdalısıyım
Arda Delüsü
Arda Delüsü
ardasevdalısıyım

MesajKonu: Geri: KIYAMAM NERDEYSE AĞLICAK   KIYAMAM NERDEYSE AĞLICAK - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 11:44 am

T,HANK YOU YAAAAAAAAA BEN BU ADAMI ÇOK SEVİİYORUM YAAAAAAAAA GÖRSEM ONU BIRAKMAM HER GÜ RÜYAALARIMA GİRİYO ÖFFFFFFF ÖFFFFFFF[i]AYYYYYYYYY CANIMBENİMMMMMMMM
ardasevdalısıyım
Arda Delüsü
Arda Delüsü
ardasevdalısıyım

MesajKonu: Geri: KIYAMAM NERDEYSE AĞLICAK   KIYAMAM NERDEYSE AĞLICAK - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 11:48 am

YABEN SENİ İLK GÖRDÜĞÜMDE AŞIK OLDUMM SENİ ÇOKKK SEVİYORUMMMMMMMM AŞKIM BENİM CANIMMMMM BENİM ÖFFFFFFFFFFFFFFFF KEŞKE SENİ BİR KERE GÖREBİLSEM SENİ ÇOOOOOOOOOOOOOOOOÇK SEVİYORUM CANIM BENİM TAM BİR BEYEFENDİSİN ANNESİNE BABASINA HİÇ KARŞILIK VERMEMİŞ BÖLE BİR İNSANI KİM SEVMEZKİİİİİİİİİİ YA GERÇİ OİNSAN DİİL TAM BİR MELEKKKKKKKKKK AŞKIMSIN CANIMSIN HAYATTA SENDEN ÇÇÇÇÇOK SEVDİĞĞM KİMSE YOK AŞKIMMMMMMMMMM SENİ EHRKETEN ÇOK SEVİYORUMMMMMMMMMM CANIMMMMMMMMMM sev sev sev çicek Smile
ardasevdalısıyım
Arda Delüsü
Arda Delüsü
ardasevdalısıyım

MesajKonu: Geri: KIYAMAM NERDEYSE AĞLICAK   KIYAMAM NERDEYSE AĞLICAK - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 11:52 am

CANIM BENİM AŞKIM SENİ HERKESTEN ÇOK SEVİYORUM AŞKIM SENİ BİR KEZ GÖREBİLMEK İÇİN HERŞEYİMİ VERİRİM BEN SENİ GERÇEKTEN ÇOK SEVİYORUMAŞKIM BENİM YA KEŞKE O CEYLAN DİYE KIZI SEVMESEN SADECE BENİM OL İSTİYORUMMMMMMMMM AŞKIMMM AMA ŞU CERRAHLIĞI BİTİRİM SENİNLE TANIŞICAM TABİKİ VAKİT BULURSAM İNŞALLAH TANIŞIRIZZZ DAHA 17 YAŞINDA FUTBOL ABAŞLAMAN BENİ ETKİLEYEN FAKTÖRLERDEN BİRİ VE ÇOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOOKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKKK SEMPATİKSİN AŞKIM BENİM CANIM Biggirn sev sev sev sev sev sev sev sev sev sev sev
ardasevdalısıyım
Arda Delüsü
Arda Delüsü
ardasevdalısıyım

MesajKonu: Geri: KIYAMAM NERDEYSE AĞLICAK   KIYAMAM NERDEYSE AĞLICAK - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 11:53 am

AŞKIMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMMM
sinem
Taze Üye
Taze Üye
sinem

MesajKonu: Geri: KIYAMAM NERDEYSE AĞLICAK   KIYAMAM NERDEYSE AĞLICAK - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 5:11 pm

aşkımm yakında görüşegizzz ponpon
ardasevdalısıyım
Arda Delüsü
Arda Delüsü
ardasevdalısıyım

MesajKonu: Geri: KIYAMAM NERDEYSE AĞLICAK   KIYAMAM NERDEYSE AĞLICAK - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 11:25 pm

NASIL ???????????????????? BENDE GELİMMİ
arda_MmM
Taze Üye
Taze Üye

MesajKonu: Geri: KIYAMAM NERDEYSE AĞLICAK   KIYAMAM NERDEYSE AĞLICAK - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 2:36 pm

bnde tanicm yakında kendisiyle Biggirn
arda_MmM
Taze Üye
Taze Üye

MesajKonu: Geri: KIYAMAM NERDEYSE AĞLICAK   KIYAMAM NERDEYSE AĞLICAK - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 2:37 pm

bnde tanışcm kendsiyle Biggirn:D
tatlımelegin
Taze Üye
Taze Üye
tatlımelegin

MesajKonu: Geri: KIYAMAM NERDEYSE AĞLICAK   KIYAMAM NERDEYSE AĞLICAK - Sayfa 2 Icon_minitimePaz Tem. 13, 2008 2:49 pm

Smile onu çooooooooooooook seviyorum ağlamasına kıyamam ponpon
burcu&arda
Taze Üye
Taze Üye

MesajKonu: Geri: KIYAMAM NERDEYSE AĞLICAK   KIYAMAM NERDEYSE AĞLICAK - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 14, 2008 10:54 am

yok bence üzülen sen olursun anladın sen onu
ArDa'MeRwE
Arda Delüsü
Arda Delüsü
ArDa'MeRwE

MesajKonu: Geri: KIYAMAM NERDEYSE AĞLICAK   KIYAMAM NERDEYSE AĞLICAK - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 14, 2008 10:42 pm

hmm
ArdaKoliq_Seyma
Taze Üye
Taze Üye

MesajKonu: Geri: KIYAMAM NERDEYSE AĞLICAK   KIYAMAM NERDEYSE AĞLICAK - Sayfa 2 Icon_minitimeSalı Tem. 15, 2008 1:48 pm

çoq gsl saoL
@RD@=KhBr@
Arda Fan
Arda Fan
@RD@=KhBr@

MesajKonu: Geri: KIYAMAM NERDEYSE AĞLICAK   KIYAMAM NERDEYSE AĞLICAK - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 17, 2008 5:18 pm

ArKaDaŞlAr vArYa eLiMdE OlSa tUtCaM KoLuNdAn gEl bEe sEnİ SeVeNlErİ gÖr dİcEm
http://www.bizemreciyiz.yetkinforum.biz
ardakoliqq
Taze Üye
Taze Üye
ardakoliqq

MesajKonu: Geri: KIYAMAM NERDEYSE AĞLICAK   KIYAMAM NERDEYSE AĞLICAK - Sayfa 2 Icon_minitimePerş. Tem. 17, 2008 5:41 pm

xD bnim Elimde Olsa Öpcem Doyasıya Kdrr xDDD
b & a
Arda Fan
Arda Fan
b & a

MesajKonu: Geri: KIYAMAM NERDEYSE AĞLICAK   KIYAMAM NERDEYSE AĞLICAK - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 1:33 pm

aynneen yaa eelimzde o fırsat olsa da doya doya öpsek koklask
ardakoliqq
Taze Üye
Taze Üye
ardakoliqq

MesajKonu: Geri: KIYAMAM NERDEYSE AĞLICAK   KIYAMAM NERDEYSE AĞLICAK - Sayfa 2 Icon_minitimeCuma Tem. 18, 2008 1:35 pm

xD
cemre
Taze Üye
Taze Üye
cemre

MesajKonu: Geri: KIYAMAM NERDEYSE AĞLICAK   KIYAMAM NERDEYSE AĞLICAK - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 21, 2008 1:17 am

abi ne yaaa buu arkadaşlar hç kimse mi grmedi bu yazıları yaaa kızz koskoca sayfayı doldurmuş kimse bi yorm yapmamış yaaa abi yoqqq yani bn bu kıza da üzülüom hastalıqq gibi bişi ya bu arkadaşm kendine gel yaaa dikkat ediorm moderatörlerin uyarıları da hç dikkate alınmio bu ark trfından tuaf ya bi daa soliorm kendindeminn sn arkadaşmmm uyan iki dakka yaaa bana katılan yoqq mu yaaa walla çatlaq bu kız ya afedersiniz ama harbi saçma mı konuşuyormm sürekli arda arda die yırtınıyo konuyla alakasz şeyler felann birisi acil cevap yazsn yaaa
@RD@=KhBr@
Arda Fan
Arda Fan
@RD@=KhBr@

MesajKonu: Geri: KIYAMAM NERDEYSE AĞLICAK   KIYAMAM NERDEYSE AĞLICAK - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 21, 2008 8:06 pm

cemre demiş ki:
abi ne yaaa buu arkadaşlar hç kimse mi grmedi bu yazıları yaaa kızz koskoca sayfayı doldurmuş kimse bi yorm yapmamış yaaa abi yoqqq yani bn bu kıza da üzülüom hastalıqq gibi bişi ya bu arkadaşm kendine gel yaaa dikkat ediorm moderatörlerin uyarıları da hç dikkate alınmio bu ark trfından tuaf ya bi daa soliorm kendindeminn sn arkadaşmmm uyan iki dakka yaaa bana katılan yoqq mu yaaa walla çatlaq bu kız ya afedersiniz ama harbi saçma mı konuşuyormm sürekli arda arda die yırtınıyo konuyla alakasz şeyler felann birisi acil cevap yazsn yaaa
moderatörler ilk uyarılarını yapıyor güzelim merak etme o yandan bi sorunumuz yok çok güzel siteyi yönetiyorlar fakat o arkadaşta kendisini biraz daha fazla kaptırmış Smile sonuçta bu kadar zaman bizimle dost olmadığına pişman olcaktır Wink
cemre
Taze Üye
Taze Üye
cemre

MesajKonu: Geri: KIYAMAM NERDEYSE AĞLICAK   KIYAMAM NERDEYSE AĞLICAK - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 21, 2008 8:33 pm

ee bilemijem walla o kadarını ama bole giderse sonu kötü
@RD@=KhBr@
Arda Fan
Arda Fan
@RD@=KhBr@

MesajKonu: Geri: KIYAMAM NERDEYSE AĞLICAK   KIYAMAM NERDEYSE AĞLICAK - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 21, 2008 8:36 pm

sen genede çok sivri konuşma oqe Wink
cemre
Taze Üye
Taze Üye
cemre

MesajKonu: Geri: KIYAMAM NERDEYSE AĞLICAK   KIYAMAM NERDEYSE AĞLICAK - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 21, 2008 8:38 pm

olurrrr şu an pek problem yaratmiyı bnim açımdan sakınjası yoqq yanii deneyelm deişiklik iyi iyi
@RD@=KhBr@
Arda Fan
Arda Fan
@RD@=KhBr@

MesajKonu: Geri: KIYAMAM NERDEYSE AĞLICAK   KIYAMAM NERDEYSE AĞLICAK - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 21, 2008 8:47 pm

hıhı ondan güzelim
cemre
Taze Üye
Taze Üye
cemre

MesajKonu: Geri: KIYAMAM NERDEYSE AĞLICAK   KIYAMAM NERDEYSE AĞLICAK - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 21, 2008 8:52 pm

laflarına dikkat edersn sevinirm uyarını saygıyla dikkate alıyorm gereksiz laflarla ortamı bozmaya gereq yokk sn de bana saygı duy lütfen
@RD@=KhBr@
Arda Fan
Arda Fan
@RD@=KhBr@

MesajKonu: Geri: KIYAMAM NERDEYSE AĞLICAK   KIYAMAM NERDEYSE AĞLICAK - Sayfa 2 Icon_minitimePtsi Tem. 21, 2008 8:54 pm

cemre demiş ki:
laflarına dikkat edersn sevinirm uyarını saygıyla dikkate alıyorm gereksiz laflarla ortamı bozmaya gereq yokk sn de bana saygı duy lütfen
ben sana kalbini kıracak bir laf sölediğimi zannetmiyorum ama genede özür cnm Wink

KIYAMAM NERDEYSE AĞLICAK
2 sayfadaki 3 sayfasıSayfaya git : Önceki  1, 2, 3  Sonraki