Arda Turan Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arda Turan Fan Club

Arda Fanlarının Buluşma Noktası..!!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

RegaiP KandiLi!..

+8
cemre
ArDa'MeRwE
ardakoliqq
ardDa_oshlLem
ardasevdalısıyım
ardayıgerçekseventekkişi
aRd|a|
badboy
12 posters
YazarMesaj
badboy
Süper Mod
RegaiP KandiLi!.. Supermoderator2642a
badboy

RegaiP KandiLi!.. Empty
MesajKonu: RegaiP KandiLi!..   RegaiP KandiLi!.. Icon_minitimePerş. Tem. 03, 2008 7:12 pm

Dua YüReğiniZziN qüNeşiDiR!.. Kimi YürekTe Her qüN doĞaR, Kimi YüReKTe EbeDiYyeNn ßaTaR!.. DuaMa oRTaq eTTim SizZi, SizZde DuanıZda unuTmaYın ßeni!.. ForumDaqi HerkEs ReGâip KanDiLinizZ MüßaRek oLa!..
aRd|a|
Admin
Admin
aRd|a|

RegaiP KandiLi!.. Empty
MesajKonu: Geri: RegaiP KandiLi!..   RegaiP KandiLi!.. Icon_minitimeC.tesi Tem. 05, 2008 3:52 pm

badboy demiş ki:
Dua YüReğiniZziN qüNeşiDiR!.. Kimi YürekTe Her qüN doĞaR, Kimi YüReKTe EbeDiYyeNn ßaTaR!.. DuaMa oRTaq eTTim SizZi, SizZde DuanıZda unuTmaYın ßeni!.. ForumDaqi HerkEs ReGâip KanDiLinizZ MüßaRek oLa!..

:d
ardayıgerçekseventekkişi
Taze Üye
Taze Üye

RegaiP KandiLi!.. Empty
MesajKonu: Geri: RegaiP KandiLi!..   RegaiP KandiLi!.. Icon_minitimeSalı Tem. 08, 2008 10:27 pm

ardaaamm bnmm bn sana gerçekten aşığımm sn bnm herşeyimsin snsiz bir anım bile geçmioo bedednn ynmda olmasa bile ruhun hep bnmle seni hissediorumm bn aşkın ne olduğunu snle öğrendmm seni dünyada bnden başka bukadar ölrcesine seven tek bir kişi yojdr ama sewdiini sanıpp beğenn çok kişi vardrr aşkımm bn seni kimseyle paylaşamm zaten asıl seven insanda bunu yapar bnm gibi bn snn için herşeyi göze aldım ölmeyi bilee ne olr sesimi duyy aşkıım bnm sewgimm sahte veya geçici değill gerçekk hmde tekk gerçek bnm meleğim sn yoksan bnde yokumm bn burdaki ve dışardaki kimseye inanmıorum senden aşkımdan ve gözlerinden başka en doğrusuda bu snn bu saçmalıklardan adınn kirlenmesine izin vermiicemm sni bulana kadar asla vazgeçmiicemm hepp bebğimm aşkım olarak kalıcaksınn ve emn ol burdakilerin hepsii yalann snde bunu farkındasındr zatenn o yüzden hep mantıklısın aşkıım bn seni herşeynle sewiorumm sn bn için çok özell ve teksiin inan bnde snn için tekimm çünküü sana aşık tek bir kişi var oda bnm diğerlerii yalnızca öyle sanıp kndilerini kandırıolarr sana ulaşana kadar bırakmmııcamm savaşııcam çünkü sn buna değersn bn seni tanıorumm snn hakkında çok şey biliorumm aşkıımm SN BNMSİNN HERKES YALAN SEN VE BN GERÇEĞİMM MELEĞİMM..SANA ULAŞMAK İÇİN ELİMDEN GELENN FAZLASINI YAPIORUMM BUNDAN EMN OLABİRSİNN birtanemm...
ardayıgerçekseventekkişi
Taze Üye
Taze Üye

RegaiP KandiLi!.. Empty
MesajKonu: Geri: RegaiP KandiLi!..   RegaiP KandiLi!.. Icon_minitimeSalı Tem. 08, 2008 10:35 pm

bir kişiyi sewmek demek onu sewiorum diee awz awz bağırmak demek değildr onu kalbinde yaşamaktrr ve bn bunu yalnızz bnn bunu arda için yaptıımm onu ilk önce fazlasıyla kalbimde yaşadımm oda yetmedii bu sewgii taşdıı ona daha çok bağlandımm ve artık dışarıya taştıı bn ardaya gerçekten aşığımm onun için ölürüm çok sewiorumm bunu herkes anlasınn ardama ulaşıp onada anlatııcamm ogün gelene kadar vazgeçmiicemm çünkü bnm aşkımm bütün temizliği taazeliğiyle yalnızca ardama açıkk onun için ölürüm bnn hmde hiç düşünmeden ama bnmki lafta değill gerçekk aşkımın olduğu gibii ...kimseye inanmıorumm ardayı sewiorum dienlerin hepsine çünkü hepsi yaa sewdiini sanıoo ya yakışıklı olduğu için beğenioo yada sevmiş olmak için dioo ama bnmkii gerçekk ona aşığımm bnn pes etmiicemm onu görcemm güne kadar bırakmııcamm ........emnmki bunu bebeğimde biliodrr
ardasevdalısıyım
Arda Delüsü
Arda Delüsü
ardasevdalısıyım

RegaiP KandiLi!.. Empty
MesajKonu: Geri: RegaiP KandiLi!..   RegaiP KandiLi!.. Icon_minitimeÇarş. Tem. 09, 2008 11:16 am

HAYIR BELKİ YANILIYOR OLABİLİRSİN NEREDEN BİLİYORSUN BELKİ SEN HİÇ SEVMİYORSUNDUR BELKİ BİZİM SEVGİMİZ SENİN SEVGİNNDE N DAHA BÜYÜKTÜR O YÜZDEN BÜYÜK KONUSMA!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! rrr rrr
ardDa_oshlLem
Moderatör
RegaiP KandiLi!.. Moderatorop2
ardDa_oshlLem

RegaiP KandiLi!.. Empty
MesajKonu: Geri: RegaiP KandiLi!..   RegaiP KandiLi!.. Icon_minitimeÇarş. Tem. 09, 2008 7:52 pm

ardayıgerçekseventekkişi demiş ki:
bir kişiyi sewmek demek onu sewiorum diee awz awz bağırmak demek değildr onu kalbinde yaşamaktrr ve bn bunu yalnızz bnn bunu arda için yaptıımm onu ilk önce fazlasıyla kalbimde yaşadımm oda yetmedii bu sewgii taşdıı ona daha çok bağlandımm ve artık dışarıya taştıı bn ardaya gerçekten aşığımm onun için ölürüm çok sewiorumm bunu herkes anlasınn ardama ulaşıp onada anlatııcamm ogün gelene kadar vazgeçmiicemm çünkü bnm aşkımm bütün temizliği taazeliğiyle yalnızca ardama açıkk onun için ölürüm bnn hmde hiç düşünmeden ama bnmki lafta değill gerçekk aşkımın olduğu gibii ...kimseye inanmıorumm ardayı sewiorum dienlerin hepsine çünkü hepsi yaa sewdiini sanıoo ya yakışıklı olduğu için beğenioo yada sevmiş olmak için dioo ama bnmkii gerçekk ona aşığımm bnn pes etmiicemm onu görcemm güne kadar bırakmııcamm ........emnmki bunu bebeğimde biliodrr

lütfen konu hakkında yorum yap arkadaşım.. Wink
sana bide tafsiye .. bu kadar çok kendini kaptırma cnm sonunda üzülen sen olurusn..
senın kı bıraz platonık aşk... daha onu gormedın bıle tamam sevıyosun ama ınan bu sıtedekı herkes en az senın kadar sevıyo ama kımse aşırıya kaçmıyo ona sevgını gostermek ıstıyosan o yonde çalışmalar yap... burda bunları yazarak ardaya ulaşamazsın
ardasevdalısıyım
Arda Delüsü
Arda Delüsü
ardasevdalısıyım

RegaiP KandiLi!.. Empty
MesajKonu: Geri: RegaiP KandiLi!..   RegaiP KandiLi!.. Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 9:32 am

ben buraya ardaya ulaşmak için değil sevgimi senin gibi, insanlara bildirmek için geldim sen hangi sebepten dolayı geldiysen bende o sebepten dolayı geldim hem sen herkesin RADA TURAN'A olan sevgisini nereden biliyosun yoksa insanların içine mi giriyosun hem eminim ardayala tanışamamak onu sevmemek değildir sevipte görememk demektir!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 hıh
ardakoliqq
Taze Üye
Taze Üye
ardakoliqq

RegaiP KandiLi!.. Empty
MesajKonu: Geri: RegaiP KandiLi!..   RegaiP KandiLi!.. Icon_minitimePerş. Tem. 10, 2008 3:22 pm

arda sevdalısıyım demiş ki:
ben buraya ardaya ulaşmak için değil sevgimi senin gibi, insanlara bildirmek için geldim sen hangi sebepten dolayı geldiysen bende o sebepten dolayı geldim hem sen herkesin RADA TURAN'A olan sevgisini nereden biliyosun yoksa insanların içine mi giriyosun hem eminim ardayala tanışamamak onu sevmemek değildir sevipte görememk demektir!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!1 hıh

katılıyorum sana yha Wink
ardDa_oshlLem
Moderatör
RegaiP KandiLi!.. Moderatorop2
ardDa_oshlLem

RegaiP KandiLi!.. Empty
MesajKonu: Geri: RegaiP KandiLi!..   RegaiP KandiLi!.. Icon_minitimeCuma Tem. 11, 2008 5:38 pm

ardasevdalısıyım demiş ki:

pardonda bu lafların kıme. yani anlayamadım neden üstüne alındın. herkesin sevgisi kendine ben kımseye karışamam senın gıbı ınsanlara ne demek kıme bıldırceksen sevgini bıldır ben karışamam.. vede ben HERKESİNın demedım bu sıteye gırenlerın en azından ardaya bı ılgısı vardır maksadıyla soyledım ... ben hacı hoca değlım kimsenin içini okuyamam Wink
ArDa'MeRwE
Arda Delüsü
Arda Delüsü
ArDa'MeRwE

RegaiP KandiLi!.. Empty
MesajKonu: Geri: RegaiP KandiLi!..   RegaiP KandiLi!.. Icon_minitimePtsi Tem. 14, 2008 7:49 pm

ben buraya ardaya ulaşmak için değil sevgimi senin gibi, insanlara bildirmek için geldim sen hangi sebepten dolayı geldiysen bende o sebepten dolayı geldim hem sen herkesin RADA TURAN'A olan sevgisini nereden biliyosun yoksa insanların içine mi giriyosun hem eminim ardayala tanışamamak onu sevmemek değildir sevipte görememk demektir!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hıh

katıLıorum... ayrıca ardayı gerçekten sewen kişi: arda turanı bu kadar çok sewen tek kişi deiLsin bizde onu sewdiimiz için burdayız we nası bu kadar kesin konuştuunu anLayamadım kain misin sen? "ardayı bitek ben gerçekten sewiorum herkes tipi için sewio" bu ne demek ya senin bu yaptıın resmen kendini beenmişLik.! hıh
cemre
Taze Üye
Taze Üye
cemre

RegaiP KandiLi!.. Empty
MesajKonu: Geri: RegaiP KandiLi!..   RegaiP KandiLi!.. Icon_minitimePaz Tem. 20, 2008 9:41 pm

ben buraya ardaya ulaşmak için değil sevgimi senin gibi, insanlara bildirmek için geldim sen hangi sebepten dolayı geldiysen bende o sebepten dolayı geldim hem sen herkesin RADA TURAN'A olan sevgisini nereden biliyosun yoksa insanların içine mi giriyosun hem eminim ardayala tanışamamak onu sevmemek değildir sevipte görememk demektir!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! hıh
bişi dicem bu laf sana diil ki gzelimmmm yanlış görmediysem ardayı seven tek kişi içn yazılmş bnlar hemen de atlamışşn bea bi de bu konu da bn de dierlerine katıliorm bnce de bu kadar abartmaya grk yooqqq bi de bi yazı grdmm gçn gn ardanın msn i bu sitedn birinde varmş ama kmseye vermiomş mu neee ole bişi işte bnce yalan solüo buraya grip te ardanın msn i bnde var hp grüşüos bilmem ne die bn de derim ama yoqqq ya da kuzeniym halasym amcasym da derim yani utanmasak bn sevgilisym kimse sarkmasn da denir yanii
cemre
Taze Üye
Taze Üye
cemre

RegaiP KandiLi!.. Empty
MesajKonu: Geri: RegaiP KandiLi!..   RegaiP KandiLi!.. Icon_minitimePaz Tem. 20, 2008 9:43 pm

bu arada rada diil arda
@RD@=KhBr@
Arda Fan
Arda Fan
@RD@=KhBr@

RegaiP KandiLi!.. Empty
MesajKonu: Geri: RegaiP KandiLi!..   RegaiP KandiLi!.. Icon_minitimePtsi Tem. 21, 2008 8:30 pm

noluyo bakem burda Biggirn
http://www.bizemreciyiz.yetkinforum.biz
sinem
Taze Üye
Taze Üye
sinem

RegaiP KandiLi!.. Empty
MesajKonu: Geri: RegaiP KandiLi!..   RegaiP KandiLi!.. Icon_minitimePaz Tem. 27, 2008 5:03 pm

ardaaamm bnmm bn sana gerçekten aşığımm sn bnm herşeyimsin snsiz bir anım bile geçmioo bedednn ynmda olmasa bile ruhun hep bnmle seni hissediorumm bn aşkın ne olduğunu snle öğrendmm seni dünyada bnden başka bukadar ölrcesine seven tek bir kişi yojdr ama sewdiini sanıpp beğenn çok kişi vardrr aşkımm bn seni kimseyle paylaşamm zaten asıl seven insanda bunu yapar bnm gibi bn snn için herşeyi göze aldım ölmeyi bilee ne olr sesimi duyy aşkıım bnm sewgimm sahte veya geçici değill gerçekk hmde tekk gerçek bnm meleğim sn yoksan bnde yokumm bn burdaki ve dışardaki kimseye inanmıorum senden aşkımdan ve gözlerinden başka en doğrusuda bu snn bu saçmalıklardan adınn kirlenmesine izin vermiicemm sni bulana kadar asla vazgeçmiicemm hepp bebğimm aşkım olarak kalıcaksınn ve emn ol burdakilerin hepsii yalann snde bunu farkındasındr zatenn o yüzden hep mantıklısın aşkıım bn seni herşeynle sewiorumm sn bn için çok özell ve teksiin inan bnde snn için tekimm çünküü sana aşık tek bir kişi var oda bnm diğerlerii yalnızca öyle sanıp kndilerini kandırıolarr sana ulaşana kadar bırakmmııcamm savaşııcam çünkü sn buna değersn bn seni tanıorumm snn hakkında çok şey biliorumm aşkıımm SN BNMSİNN HERKES YALAN SEN VE BN GERÇEĞİMM MELEĞİMM..SANA ULAŞMAK İÇİN ELİMDEN GELENN FAZLASINI YAPIORUMM BUNDAN EMN OLABİRSİNN birtanemm
@RD@=KhBr@
Arda Fan
Arda Fan
@RD@=KhBr@

RegaiP KandiLi!.. Empty
MesajKonu: Geri: RegaiP KandiLi!..   RegaiP KandiLi!.. Icon_minitimePaz Tem. 27, 2008 10:32 pm

hoppala bi sen eksiktin Biggirn
http://www.bizemreciyiz.yetkinforum.biz
esub_adra
Taze Üye
Taze Üye
esub_adra

RegaiP KandiLi!.. Empty
MesajKonu: Geri: RegaiP KandiLi!..   RegaiP KandiLi!.. Icon_minitimePerş. Ağus. 07, 2008 10:59 pm

bişey dicem ama kızma herkez YALAN derken ağır oldu yani emin ol bende senin kadar seviyorum onu her gece yatarken onu rüyam da görmek istiyorum ben onu 1 dk görmeye bile razıyım ona sarılmak dokunmak benim için öle önemli ki ben sadece onu bi kez görmeye bile RAZIYIMMM
fatm(a)rda
Arda Delüsü
Arda Delüsü
fatm(a)rda

RegaiP KandiLi!.. Empty
MesajKonu: Geri: RegaiP KandiLi!..   RegaiP KandiLi!.. Icon_minitimeCuma Ağus. 08, 2008 11:24 am

yani abartmayın bizimkisi aşk değil hayranlık 2 3 ay gecince arda turan dendiğinde o kim dersiniz arda turana aşık olmayın hayranı olun sadece bu daha iidir
ardasevdalısıyım
Arda Delüsü
Arda Delüsü
ardasevdalısıyım

RegaiP KandiLi!.. Empty
MesajKonu: Geri: RegaiP KandiLi!..   RegaiP KandiLi!.. Icon_minitimePaz Ağus. 10, 2008 1:41 pm

hiçde sanmam

RegaiP KandiLi!..
1 sayfadaki 1 sayfası