Arda Turan Fan Club
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.

Arda Turan Fan Club

Arda Fanlarının Buluşma Noktası..!!

AnasayfaAnasayfa  Latest imagesLatest images  Kayıt OlKayıt Ol  Giriş yapGiriş yap  

ARDA TURANIN BİR RÖPORTAJI

5 posters
YazarMesaj
@RD@=KhBr@
Arda Fan
Arda Fan
@RD@=KhBr@

ARDA TURANIN BİR RÖPORTAJI Empty
MesajKonu: ARDA TURANIN BİR RÖPORTAJI   ARDA TURANIN BİR RÖPORTAJI Icon_minitimePtsi Tem. 14, 2008 9:40 pm

GELİŞ KENDİMİ TANITIŞ MESAJIM İŞTE GETELEFONDA SÖYLEŞİ...

ARDA cıvıl cıvıl sesiyle konuşmaya başlayınca ben de sorularımı sormaya başladım...

Kendini nasıl hissediyorsun bu inanılmaz başarıdan sonra?

�Tabii ki çok mutluyum...�

Maçlarda yağan şiddetli yağmur moralini bozmadı mı?

�Kesinlikle hayır; aslında yağmur altında oynamak çok daha zevkli.�

Peki, yerlerde debelenirken?

�Siz bakmayın yerlerde biraz uzun debelenmemize... O bize vakit kazandırır.�

Avrupa'ya transfer olmayı istiyor musun? Hangi ülke takımında oynamayı tercih edersin? Senin futbolda idolün kim?

�İngiltere ve İspanya'da oynamak isterdim. Okan Buruk, Arif Erdem, Emre'ye çok hayranım. Bu dostların insanların her şeyi paylaşmalarına, dürüstlüklerine hayranım.�

Fatih Terim'in seni Portekiz maçında oynatmamasının nedenini biliyor musun?

�Tamamen taktiksel bir şeydi, benim için çok hayırlı oldu. Fatih Terim bize her zaman kazanma duygusunu hissettirir.�

Okumayı sever misin? Kimleri tercih edersin?

�Hem de çok severim. Louis Armstrong gibi hayran olduğum insanların yaşamını okurum. Ama roman okumayı sevmiyorum.�

Burcun ne?

�Kova.�

Eyvah; çok sinirli olur Kovalar. Seninle evlenecek kıza önce burcunu söylersen vazgeçebilir... Hakan Şükür'le yakın dostsun. Onun siyasi görüşlerine katılıyor musun?

�Herkesin kendi kişiliği ve yaşam tarzı var. Ben onun ağabeyliği ve sevgisine hayranım.�

Seni en çok ne üzer?

�Başarılı insanlara destek yerine köstek olunması... Beni daha da fazla üzen şey Türkler'in kendi değerlerine sahip çıkmaya yanaşmaması ve başkalarının yaşamına karışılması... Hele bir de futbolcuların özel yaşamına olan aşırı merak basına yansıdığı zaman.�

Futbolu bıraktıktan sonra ne yapacaksın?

�Futboldan hiçbir zaman uzak kalamam. Kurumsal yönetici olmak isterim.�

Ben seni hep babandan dinledim. Gerçekten anlattığı gibi misin?

�Ne anlattığını bilmiyorum ama annem, kardeşim ve babamı çok, çok severim.�

Annenin fedakârlığını baban anlatırken senin de onlar için fevkalade bir evlat olduğunu söyler. Eline geçen paraları önce onlar için aldığın bir villaya yatırmışsın...

�Evet, göl kenarından hoşlanmadılar, alıştıkları Bayrampaşa'ya döndüler. Ben de onlar için bir dubleks aldım; şimdi mutlular.�

Senin özel yaşamın nasıl?

�Yani bir sevgilim olup olmadığını mı soruyorsunuz?�

Evet...

�Maalesef yaşamımı iyi ve kötü günlerde paylaşacak bir sevgilim yok. Ve bunun yokluğunu hissediyorum.�

İstanbul'a döner dönmez ne yapmayı planlıyorsun?

�Annem, babam ve kardeşimi alıp sizin evinize gelmeyi isterim. Çünkü babam sizin terasınızı anlata anlata bitiremezdi.�

O zaman ben de o gece babanın adaşı oğlumla, senin adaşın torunumu da davet ederim...

�Şimdiden teşekkürler, döner dönmez sizdeyim.�
NE SİZLERLE Smile kopARDA TURANIN BİR RÖPORTAJI Arda
http://www.bizemreciyiz.yetkinforum.biz
zelal
Taze Üye
Taze Üye
zelal

MesajKonu: Geri: ARDA TURANIN BİR RÖPORTAJI   ARDA TURANIN BİR RÖPORTAJI Icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 1:53 pm

bu aynısı ama bir sevgilisi varrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrrr rrr
fatm(a)rda
Arda Delüsü
Arda Delüsü
fatm(a)rda

MesajKonu: Geri: ARDA TURANIN BİR RÖPORTAJI   ARDA TURANIN BİR RÖPORTAJI Icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 2:34 pm

hyr yok cnm yeter artık heryerde sölüyorum ama okuyan ok ardanın sevgilisi yok kendini çok yalnız hissediyomuş hemde kanıtlı cumartesi süprizinde vardı yaa
ardakoliqq
Taze Üye
Taze Üye
ardakoliqq

MesajKonu: Geri: ARDA TURANIN BİR RÖPORTAJI   ARDA TURANIN BİR RÖPORTAJI Icon_minitimeÇarş. Tem. 16, 2008 3:33 pm

Bu Röportajın Aynısı Var Jnm Olsun Genede Saol Bida Bişi Oluşturuken Var Mı Die Dikkat Edersin Yalnış Anlama Jnm Wink
@RD@=KhBr@
Arda Fan
Arda Fan
@RD@=KhBr@

MesajKonu: Geri: ARDA TURANIN BİR RÖPORTAJI   ARDA TURANIN BİR RÖPORTAJI Icon_minitimeSalı Tem. 22, 2008 10:08 pm

uyarı için saol Wink ama o zamanlar daha yeni girmiştim bakmaya kalmadı hemen yazdım Biggirn
http://www.bizemreciyiz.yetkinforum.biz
ArDa'MeRwE
Arda Delüsü
Arda Delüsü
ArDa'MeRwE

MesajKonu: Geri: ARDA TURANIN BİR RÖPORTAJI   ARDA TURANIN BİR RÖPORTAJI Icon_minitimePaz Ağus. 03, 2008 12:53 am

röportaj için teşekkürLer cnm...

ARDA TURANIN BİR RÖPORTAJI
1 sayfadaki 1 sayfası
 Similar topics
-
» arda'dan
» arda turan
» ArDa'MeRwE